طراحی سایت شرکتی

برند سازی سازمانی و شرکتی مسئله ی مهمی است که شرکت ها سالهایت روی آن مانور میدهند. مسئله این است که میخواهیم یک برند موفق باشیم یا موقت. میلیون ها ایرانی با دسترسی به اینترنت بسیاری از نیاز های خود را برطرف میسازند. در نتیجه با طراحی سایت شرکتی شما میتوانید در فضایی میلیونی خدمات خود را به کاربران ارائه دهید. یادتان باشد برای یک برند سازی موفق کیفیت را فدای کمیت نکنید و طراحی ویترین اینترنتی خود را به یک تیم متخصص بسپارید. ساخت سایت شرکتی در رشد و‌ توسعه ی سازمان شما تاثیر بسزایی دارد و اعتبار شما را در نگاه مشتریانتان افزایش خواهد داد.

خدمات سایت شرکتی

برای شرکت‌ها، داشتن یک سایت شرکتی بسیار مهم است زیرا اینجاست که آن‌ها می‌توانند خود را به دنیای بیرون معرفی کنند و بگویند دقیقا چه کاری انجام میدهند. با داشتن یک سایت شرکتی علاوه برا ارئه محصولات و خدمات به مشتریان میتوانید به شیوه ای مدرن تر همکاران و پرسنل خود را مدیریت نمایید. در واقع سایت شرکتی شما مانند حضور شما در یک نمایشگاه بزرگ است که معرف خدمات و رزومه ی حرفه ای شماست.
مشتریان هنگام مراجعه به سایت شرکتی شما میتوانند ضمن مطالعه و بررسی تاریخچه و فعالیت های شرکت، محصولات و خدمات شما را در دسترس داشته باشند و در برخی مواقع با شما در تماس باشند.

مزایای سایت شرکتی

سایت شرکتی علاوه بر این که موجب دیده شدن بهتر شما میشود همچنین باعث میشود از طریق دنیای اینترنت با مخاطبین گسترده تری در ارتباط باشید. با گسترش سایت شرکتی خود میتوانید در خصوص تبلیغات محصول جدید در سایت خود آگهی بگذارید و مسیری برای آشنایی مشتریان با محصولات جدید ایجاد نمایید.
سایت های شرکتی برای مشتریان این امکان را فراهم آورده که بدون نیاز به مراجعه حضوری خدمات و محصولات را بررسی کنند و در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال با شرکت در ارتباط باشند.

امکانات سایت شرکتی

سایت شرکتی فضایی است که اطلاعات مختلفی را دربارهٔ یک شرکت با کاربران به اشتراک می‌گذارد. این اطلاعات می‌توانند شامل معرفی شرکت، تاریخچه آن، محصولات یا خدماتی که ارائه می‌دهد، و حتی اخبار و رویدادهای مربوط به آن شرکت باشند. امکانات یک سایت شرکتی شامل قسمت‌های مختلفی مانند صفحه اصلی، درباره ما، محصولات و خدمات، تماس با ما، و بخش‌های خبری و بلاگ است.
برخی از سایت‌های شرکتی امکانات دیگری نیز دارند. امکاناتی مانند فرم‌های تماس مستقیم، نشانی‌ها و نقشه‌های مکانی برای دسترسی آسان‌تر به دفاتر یا مراکز شرکت، فرم‌های ثبت نام برای مشتریان یا خبرنامه‌های الکترونیکی برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات. این امکانات همه با هدف ایجاد ارتباط بهتر با مشتریان و علاقه‌مندان و ارائه خدمات و اطلاعات بهتر به مشتریان طراحی شده‌اند.

امکانات طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت برای شرکت و اهمیت این مسئله موجب شد که تیم پاساوان با در نظر گرفتن یک پکیج اختصاصی از آپشن های مورد نیاز در طراحی سایت شرکتی بتواند امکانات ویژه ای را به کاربران خود ارائه دهد. از جمله موارد مهمی که برای سایت شرکتی شما در نظر گرفتیم و پیش از شما راه را برای گسترش برندینگ شما گشودیم.

  • معرفی خدمات شرکت
  • چارت سازمانی شرکت
  • گالری تصاویر و‌خبرنامه شرکت
  • امکان اضافه کردن دسته بندی و‌پشتیبانی
  • فرم همکاری و رزومه آنلاین
  • ثبتنام آنلاین کاربران
  • نمایش چند زبانه سایت شرکتی
  • طراحی سئو شده سایت

طراحی سایت شرکتی وردپرس

ما در طراحی سایت های شرکتی ضمن ارائه خدمات تخصصی شما میکوشیم که سایت شما از لحاظ بصری به گونه ای باشد که برندینگ شما را برای همیشه در ذهن مخاطب حک کند. ایجاد رابط کاربری عالی و وجود یک سایت شرکتی رسپانسیو (واکنشگرا) ضمن احترام به مشتریان، معرف تخصص و اعتبار شما نیز میباشد.
انتخاب زیرساخت های اصلی سایت به عهده ی شماست ما میتوانیم بر بستر وردپرس یا کدنویسی تخصصی هرآنچه شما طلب کنید را بیافرینیم.
تجربه و نمونه کارهای تیم پاساوان، همکاری موفق با ارگان های مهم کشوری همچون آستان قدس رضوی، گویای تخصص این تیم است. همکاران ما در تیم پاساوان همه روزه آماده اند که برای داشتن یک پنجره ی حرفه ای در دنیای مرورگرها شما را راهنمایی نمایند. جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.